Αυτοκόλλητα χαρτάκια που δεν είναι για φιλτράκια
Ο Τρολετάριος Κώστας Παπαγεωργίου, σε αυτό το Betsson Podcast, ανοίγει το σεντούκι των αναμνήσεων και βγάζει από μέσα άλμπουμ με αυτοκόλλητα χαρτάκια ποδοσφαιριστών που κολλούσαμε με μανία πιτσιρικάδες.
Ποια ήταν αυτή η ιεροτελεστία; Από πού προμηθευόμασταν τα μαγικά χαρτάκια; Τι κάναμε στα διαλείμματα; Τι γινόταν στην.. απίθανη περίπτωση που συμπλήρωνες το άλμπουμ;
Αυτά και άλλα πολλά με την απόλυτη vintage συνήθεια και το κόλλημα που τρώγαμε με τα αυτοκόλλητα χαρτάκια…